دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 03:28

کارگاه آموزشی مدیریت هزینه و کیفیت خدمات درمانی

به گزارش تندرست نیوز، این کارگاه که به زبان انگلیسی توسط اساتید دانشگاه ملبورن استرالیا، آقای Stephen Duckett و خانم terri Jackson برگزار می‌شود، در روزهای ذکر شده از ساعت نه صبح الی چهار بعد از ظهر به مدت سه روز خواهد بود و به مباحثی همچون معرفی نظام سلامت استرالیا و کانادا، روش‌های تامین مالی بیمارستان، مدیریت کیفیت و هزینه خدمات بیمارستانی، روش‌ها و ابزارها، طراحی نظام پرداخت پزشکان و گروه‌های پیراپزشکی، نحوه مشارکت دادن پزشکان در ارتقای کارایی و کیفیت خدمات درمانی می‌پردازد و در پایان هر روز از کارگاه بخشی از آموزش به انجام کار گروهی اختصاص خواهد داشت.
 
هزینه این دوره مبلغ 750 هزار تومان است که علاقمندان به حضور در دوره می‌بایست مبلغ مذکور رابه شماره‌حساب 159706476 بانک رفاه شعبه تامین اجتماعی مرکزبه نام موسسه عالی پژوهش با کد 1183 واریز نموده و اطلاعات تماس، عکس فیش واریزی و کد ملی یا شناسه ملی سازمانی خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 88753245 داخلی 107 (واحد آموزش) تماس حاصل فرمایند.
 
از آن‌جایی که ظرفیت شرکت در این دوره محدود است و مهلت ثبت‌نام تا 2 شهریور خواهد بود، اولویت با عزیزانی است که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند.
 

نظر دادن